logo
Kategorie: Nabídka kurzů

Depilace cukrovou pastou profi

Depilace cukrovou pastou profi1600

Depilace cukrovou pastou je metoda odstranění chloupků pomocí cukrové pasty. Základem depilace cukrovou pastou je cukr, voda a citronová šťáva. Na rozdíl od vosku je pasta přírodní a dokonale rozpustná ve vodě. chloupků pomocí cukrové pasty. Základem depilace cukrovou pastou je cukr, voda a citronová šťáva. Na rozdíl od vosku je pasta dokonale rozpustná ve vodě.

Popis: Naučíte se techniku depilace cukrovou pastou, vyzkoušíte si  depilaci nohou, rukou, podpaží, obličeje. Předáme vám několikaleté zkušenosti, tipy, triky a rady.

Délka kurzu: jednodenní

Cena: 1600,-Kč

Místo konání:  Wellness studio Suneto – Olomouc, 1.máje 12

Podmínky přijetí: věk 18 let, vhodné pro kosmetičky, pedikérky, laiky

Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Poradenství po absolvování kurzu ZDARMA

Zakončeno certifikátem o úspěšném absolvování kurzu.

 


Hodnocení:

Komentáře rss


, Depilace voskem kurz odpovědět
Zdravím já bych se chtěla zeptat jaký je rozdíl mezi tou voskovou a třeba takovou třeba takovou depilaci? Spíš myslím jako co je kvalitnější jakože účinkem já zatím používám jen holitko. Ale to tak 2x3 týdně a zabere to spousty času.
, Depilace odpovědět
Dobrý den, tenhle kurz vypadá dobře. Ale chtěla bych se zeptat na pár otázek, co se této depilace týká. Je to bolestivé? Jak dlouho potom trvá, než chloupky opět vyrostou? Asi to není trvalá epilace jako třeba toto že? Jo a ještě by mě zajímalo, jestli takové ty jemnější chloupky potom nezůstávají.

Novinky

Kontakt

Wellness studio Suneto

1. Máje 12, Olomouc

Dana Geržová
mobil: 723 003 926
gerzovadana@centrum.cz